Centrum pasivního domu

Cestovní ruch

Plánujete zateplit Vaší chatu či rekreační objekt, který využíváte pouze v určitém období během roku? Pak jste u nás správně, protože naše firma Vám přináší skvělou nabídku tepelné izolace pomocí sendvičových izolačních panelů nebo zateplení foukanou minerální izolací. Obě dvě varianty je možné využít v případě, že byste rádi výrazně snížili provozní náklady. Foukaná izolace naší společnosti přináší revoluční způsob zateplení, který jsme rozpracovali do nejmenších detailů, patentované složení naší foukané izolace zajistí nejlepší tepelné účinky a vlastnosti na celosvětovém žebříčku. K foukané izolaci využíváme kromě ostatních materiálů také svůj vlastní materiál, který vznikl společným vývojem naší firmy Machstav s. r. o. s firmou Saint Gobain Isover. Svým zákazníkům také garantujeme dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálů. Machstav Granulate IS je prvotřídní materiál, který je vhodným izolačním materiálem pro většinu objektů.

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Hotel Imperiál Karlovy Vary

Hotel Imperiál Karlovy Vary

Jeden z objektů Hotelu Imperiál v Karlových Varech řešil celkovou rekonstrukci a bylo nutné řešit i zateplení trámových stropů. Další objekt Hotelu Imperiál se potýkal s velkými náklady na vytápění, konstrukce stropu byla opět řešena trámovými stropy. Oba dva objekty měly úplně prázdné dutiny trámových stropů viz. video z realizace dutinová izolace...

Chotoviny - Penzion, okres Tábor

Chotoviny - Penzion, okres Tábor

Novostavba Penzionu v Chotovinách v okrese Tábor se nachází v ideálním prostředí pro trávení rodinných dovolených či víkendových pobytů. Majitel penzionu využil technologie foukané minerální vlny pro zateplení všech stropních konstrukcí. K zateplení bylo použito izolace jak z čedičových vláken MACHSTAV Granulate IS pro vodorovné konstrukce na volné plochy tak..

SEO optimalizace