Centrum pasivního domu

Kultura, sport

Mezi kulturní objekty patří divadla, kina, ale také různé historické budovy. Všechny tyto objekty patří mezi nejdůležitější součást naší kultury, ale i součást našeho života z hlediska fluktuace lidí. Naše společnost poskytuje komplexní služby pro veškeré kulturní objekty, jako jsou například památky, ale také různé historické budovy. Nabízíme řešení tepelné izolace také pro atypické konstrukce s investicí naprosto srovnatelnou s konkurenčními materiály. K foukané izolaci používáme špičkový materiál, který kromě nejdokonalejší tepelné izolace poskytuje vlastnosti jako nehořlavost, voděodolnost a stálost po celou dobu užívání. Skvělé je, že zateplení foukanou izolací nevyžaduje výrazné zásahy do konstrukce objektu. Druhou částí kultury jsou také sportovní haly, plavecké budovy, wellnes a fitness centra také pro tyto objekty poskytujeme komplexní řešení tepelné izolace. Naším cílem jsou všechny budovy, kterým chybí tepelná izolace a všichni ti, kteří chtějí výrazně snížit náklady na vytápění.

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Divadlo Kouzel Pavla Kožíška Líbeznice u Prahy

Divadlo Kouzel Pavla Kožíška Líbeznice u Prahy

Divadlo známé spoustě malých i velkých milovníků magie kousek za Prahou v obci Líbeznice. Problémem stropu divadla byla nedostatečná výška izolace. Vytopit divadlo v zimních měsících byl celkem problém a náklady na topení byly mimořádně vysoké. Konstrukčně strop divadla umožnil zateplení doplněním vrstvy 20cm minerální čedičové izolace ISOVER..

Sportovní hala Romana Šebrleho v areálu gymnázia v Rychnově nad Kněžnou

Sportovní hala Romana Šebrleho v areálu gymnázia v Rychnově nad Kněžnou

Sportovní hala byla realizována s finanční spoluúčastí města Rychnova nad Kněžnou v celkovém nákladu 33 mil. Kč. Je využívána pro výuku tělesné výchovy. V loňském roce jsme byli osloveni stavební společností Stating sro, z Kostelce nad Orlicí, která řešila rekonstrukci objektu sportovní haly v Rychnově nad Kněžnou. Jednalo se o zateplení objektu, výměnu oken a..

Krajské kulturní a vzdělávací centrum ve Zlíně, okres Zlín

Krajské kulturní a vzdělávací centrum ve Zlíně, okres Zlín

Objekt Krajského kulturního a vzdělávací centra ve Zlíně se buduje ve dvou pětipodlažních objektech v areálu bývalé továrně na výrobu obuvi ve Zlíně. Výrobní budovy Baťovy továrny od Jiřího Voženílka z roku 1946 jsou jedním z největších skvostů české průmyslové architektury. Po ukončení rekonstrukce bude v budovách číslo 14 a 15 sídlit Krajská..

Kulturní dům Jeseník nad Odrou

Kulturní dům Jeseník nad Odrou

Jedná se o objekt, kterých jsou v obcích po celé České republice stovky.  Stropní konstrukce nesplňovala dnešní požadavky na tepelně izolační vlastnosti. Způsob zateplení jsme zvolili na volno na stávající podlahu. Pochůznost  v půdním prostoru jsme zajistili dodávkou a montáží revizních lávek z DPS – distanční podlahový systém. Revizní lávky zaručují..

Sportovní hala ve Vilémově

Sportovní hala ve Vilémově

Objekt sloužící pro celou obec Vilémov od dětí ze Základní školy, sportovní oddíly a po různá zájmová uskupení. Jak už to tak bývá je v takovýchto objektech provoz téměř nepřetržitý od rána až do večerních hodin. Zejména od podzimu do jara. Kdy se velká část sportovních aktivit přesouvá pod střechy a do vytápěných prostor. Tak je tomu i..

SEO optimalizace