Centrum pasivního domu

Školství

Izolace škol a školek pomáhá snížit náklady na provoz objektů. Naše firma využívá na tepelnou izolaci těchto objektů jeden z nejlepších materiálů. Machstav Granulate IS jsme vyvinuli ve spolupráci s firmou Saint Gobain Isover. Materiál byl tedy vyvinut profesionály, kteří přesně vědí, co má tepelná izolace uživatelům nabídnout a tím se také zařadil mezi nejdokonalejší materiály k aplikaci foukané izolace, které se na trhu vyskytují. Machstav Granulate IS poskytuje dokonalé a dlouhodobé zateplení. Jedná se o materiál nehořlavý, stálý a voděodolný. Machstav Granulate IS je lehký a také jemný, takže vyplní dokonce i nedostupné prostory a tím brání vzniku tepelných mostů, takže nedochází ani k minimálním tepelným ztrátám. V oblasti školství poskytujeme všem svým zákazníkům kompletní servis, což nás staví do čela českých společností, které se zabývají izolacemi a také zateplováním budov a ostatních objektů.

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Obec Stožec zateplení mateřské školy

Obec Stožec zateplení mateřské školy

Obec Stožec se nachází na Šumavě a objekt mateřské školy je historickou budovou. Velkým problémem objektu a především střechy mateřské školy byly nebezpečné jevy, které se objevovaly v zimních měsících – odtávající sníh padající ze střechy a rampouchy. Protože jde o mateřskou školu, bylo riziko úrazu při pádu rampouchu ze střechy vysoké. Řešení se..

Základní škola Věž, okres Havlíčkův Brod

Základní škola Věž, okres Havlíčkův Brod

Obec Věž se rozhodla využít zajímavé zimní slevy na zateplení stropu objektu základní školy technologií foukané izolace z minerálních vláken a sice ekologickým materiálem KNAUF Supafil loft. Budova základní školy je velmi stará z 19.století s trámovým stropem. Dutina stropu byla bez jakékoli izolace. Pro zateplení stropu bylo tedy využito těchto prázdných..

Mateřská škola Branice, okres Písek

Mateřská škola Branice, okres Písek

Mateřská škola v obci Branice na Písecku. Jedná se o klasickou sedlovou střechu, kde je půdní prostor nevyužíván. Strop je keramický s betonovým potěrem. Na něm byla položena pouze jedna vrstva staré skelné vaty o celkové výšce 5 cm. Místy dokonce nebyla vůbec žádná izolace jen holý beton! V tomto případě jednoznačně havarijní stav! Stropem školky unikala..

ZŠ Podivín

ZŠ Podivín

Základní škola sídlí v památkově chráněném historickém objektu původní školy na jižní Moravě. Konstrukční řešení stropů nám dovolovalo využít technologii foukané minerální izolace dvojím způsobem. Jednak aplikací do dutiny trámového stropu, která byla úplně prázdná. A jednak na volno s revizními lávkami z DPS – distanční podlahový systém...

SEO optimalizace