Centrum pasivního domu

Zajímavé

Společnost Machstav zaujímá na českém trhu s izolacemi přední místo. Nespecializujeme se pouze na určité typy objektů, protože atypické budovy jsou pro nás výzvou. Podívejte se, jaká všechna zajímavá místa jsme již zateplili, jedná se například o perličky, rarity, jedinečné objekty a unikátní zakázky. Pro každý objekt jsme nalezli nejdokonalejší způsob tepelné izolace, který jsme následně realizovali. Pracujeme pouze s kvalitními materiály, které mají všechny potřebné certifikáty. Vyvinuli jsme také nejdokonalejší materiál k aplikaci foukané izolace Machstav Granulate IS, který nabízí velmi mnoho s cenou více než přijatelnou. Jsme tu pro všechny ty, kteří už nehodlají platit předražené energie, protože působíme po celé ČR! Nabízíme zdarma konzultace, ale také službu posouzení objektu. Všem svým zákazníkům garantujeme dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu. Hledáte li profesionálního partnera pro zateplení objektu, pak jsme tu právě pro Vás!

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Domov pro seniory zámek Černá Hora

Domov pro seniory zámek Černá Hora

Památkově chráněný historický objekt, dominanta městečka Černá Hora kousek od Brna. V objektu je provozován domov pro seniory. Na objekt jsou kladeny různé nároky, které se velmi špatně kloubí do hromady. Na jedné straně nutnost místnosti vytápět na přijatelnou teplotu na druhé straně omezený finanční rozpočet. O nutnosti zateplení stropů si na zámku byli všichni..

Tetínská Fara, obec Tetín

Tetínská Fara, obec Tetín

Velmi zajímavý objekt svou historii. Na faře v letech 1527-1533 působil Václav Hájek z Libočan a na této faře vznikla jeho slavná Kronika česká, která byla poprvé vytištěna již v roce 1541. Z konstrukčního hlediska se jedná o dům s trámovým stropem a prázdnou dutinou. V objektu jsme realizovali tepelné izolace o výšce 20-30cm dle skladby stropů. Postřehy..

SEO optimalizace