Centrum pasivního domu

Základní škola Věž, okres Havlíčkův Brod

Základní škola Věž, okres Havlíčkův Brod

Obec Věž se rozhodla využít zajímavé zimní slevy na zateplení stropu objektu základní školy technologií foukané izolace z minerálních vláken a sice ekologickým materiálem KNAUF Supafil loft. Budova základní školy je velmi stará z 19.století s trámovým stropem. Dutina stropu byla bez jakékoli izolace. Pro zateplení stropu bylo tedy využito těchto prázdných dutin. Před aplikací foukané izolace, jsme si vytvořili technologické otvory nutné pro zateplení stropu foukanou izolací. Po skončení zateplovacích prací, jsme opět po sobě tyto technologické otvory uzavřely a půdní prostor uvedli do původního stavu. Celá realizace trvala dva dny. Obecní rozpočet přišlo zateplení stropu na 100 000 Kč včetně 20%DPH při zateplení půdy o celkové ploše 200m2. Akce proběhla v 7.týdnu letošního roku.

Vyjádření společnosti Machstav, s.r.o.: Tento 7.týden jsme ještě zateplili stropy dalších objektů o celkovém objemu přes 200m3. Jednalo se o několik rodinných domů a dokončili jsme zateplení stropu administrativní budovy a ubytovny v jižních Čechách s 30cm foukané izolace z minerální vlny Isover Granulate viz.www.machstav.cz video z realizace vazníkový krov ve vazníkovém krovu.

Izolace trámového stropu v základní škole ve Věži u Havlíčkova Brodu

Základní škola se nachází v malé obci Věž v okrese Havlíčkova Brodu. Obec Věž využila naší zajímavé zimní slevy a rozhodla se zateplit základní školu technologií z minerálních vláken a to ekologickým materiálem Knauf Supafil loft. Budova základní školy je z 19 století s trámovým stropem. Dutina stropu postrádala jakoukoliv izolaci. K tepelné izolaci stropu jsme tedy využili prázdných dutin. Před začátkem aplikace foukané izolace jsme nejprve vytvořili technologické otvory, které jsme potřebovali pro zateplení foukanou izolací. Po skončení tepelně izolačních prací bylo nutné technologické otvory, které jsme před začátkem vytvořili opět uzavřít a uvést do původního stavu půdní prostory. Celá realizace zateplení trámového stropu základní školy o velikosti 200m2 trvala dva dny. Obecní rozpočet vyšla kompletní realizace zateplení stropu o velikosti 200m2 na 100 000 Kč s DPH.

Snadná aplikace foukané izolace bez nepořádku

Stropem uniká nejvíce tepla, proto jsme se u tepelné izolace školy soustředili právě na tepelnou izolaci stropu. Roční úspora po zateplení stropu dosahuje třiceti až čtyřiceti procent. Návratnost investice, kterou si zateplení trámového stropu vyžádalo lze očekávat dle velikosti izolovaných prostor maximálně do pěti let. Kromě vlastností jako je voděodolnost, nehořlavost a objemová stálost po celou dobu užívání foukaná izolace přináší ještě mnoho ostatních výhod jako například maximální účinnost další skvělou vlastností je, že se v letním období díky tepelné izolaci stropu zbavíte přehřívání místností pod střechou. Velmi příznivá je také cena, která je srovnatelná s cenou konkurenčních materiálů u foukané izolace neplatíte za nespotřebovaný materiál jako u ostatních technik. Aplikace izolace probíhá z auta, kde dochází přes stroj k rozmělnění materiálu, daný materiál poté proudí přes hadici přímo do izolovaných prostor. Aplikace izolace je pro odborníky snadná a rychlá po aplikaci izolace nezůstane žádný nepořádek. Půdní prostory není nutné před aplikací vyklízet, protože k aplikaci izolace stačí pouze malý montážní otvor. Izolační materiál, který k izolaci používáme, je velmi jemný, po zafoukání vytváří jednu souvislou vrstvu. Souvislá vrstva izolačního materiálu výrazně omezí vznik tepelných mostů, takže nedochází k žádným tepelným ztrátám. Materiál, který používáme k foukané izolaci, patří mezi nejdokonalejší materiály pro aplikaci foukané izolace na trhu v současné době.

Společnost Machstav pracuje pouze s prověřeným materiálem

Firma Machstav je v současnosti jedinou firmou na trhu, která nejen garantuje dodanou objemovou hmotnost dodané izolace, ale také ručí za kvalitní materiál, proto ke své práci používá pouze prověřené materiály, která mají všechna potřebná oprávnění.

Sídlo společnosti Machstav je v Dobroníně na Jihlavsku, díky této strategické poloze nabízíme naše služby všem zákazníkům po celé České Republice.

Profesionální firma nabízí také profesionální služby

Profesionální přístup a kvalitně odvedená práce, Mnoho kvalitních zkušeností v oboru, Poskytujeme zdarma službu posouzení objektu, Příznivá cena tepelné izolace, Zdarma svým zákazníkům poskytujeme nejen odborné rady, ale také konzultace, Působíme po celé ČR

Proč izolovat dům foukanou izolací?

Izolace domu je v dnešní době velmi důležitá, protože ceny energií vzrůstají závratnou rychlostí. Dříve nebyla izolace domu nutná, jelikož energie byly levné a na půdách většiny domů měli lidé uskladněno seno pro domácí zvířata, které v té době stačilo jako dostatečná izolace. Postupem doby lidé od chovu zvířat upustili a také se začaly zvedat ceny energií, takže nastal čas řešit profesionální tepelnou izolaci, která šetří Vaše finance za Vás na správném místě.

 Příprava na foukání
Otevřený montážní otvor
Vyplněná dutina ECO izolací
Zpětně uzavřený montážní otvor
SEO optimalizace