Centrum pasivního domu

Zemědělství

Pojem zemědělství spadá do kulturního, ale také průmyslového odvětví. V České Republice zemědělci jednotlivci, ale také celá řada podniků hospodaří kombinováním živočišné a rostlinné výroby. Zemědělství má výrazný vliv na ekonomiku státu. K živočišné výrobě potřebují zemědělci dostatečně velké prostory pro umístění chovných zvířat. Dané prostory však musí splňovat veškeré předepsané normy. Konkurence v zemědělství je v současné době velká, proto se většina zemědělců snaží snížit provozní náklady na minimum a nabídnout spotřebiteli co nejnižší konečnou cenu. Jak mohu snížit provozní náklady v zemědělství? Společnost Machstav Vám nabízí naprosto jednoduché řešení s minimální počáteční investicí. Tepelnou izolací objektu pro chov zvířat získáte dle velikosti roční úsporu ve výši minimálně třiceti procent. Izolace Vám však přináší i další neméně důležité výhody jako je například teplotní stálost v letním období a také vysoká odolnost vůči ohni a plísním. Tepelná izolace od společnosti Machstav šetří za Vás!

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Střelice – haly výkrmu brojlerů

Střelice – haly výkrmu brojlerů

Majitel farmy výkrmu brojlerů řešil problém s poškozeným podhledem, do kterého při čištění haly zatékala voda. Zatečená voda poškozovala a místy i zcela zničila stávající tepelnou izolaci. Takto poškozená izolace samozřejmě nemohla plnit svou funkci a nezbylo nic jiného než uvažovat o opravě podhledu. Technických řešení, jak tento problém odstranit bylo..

Jersín – hala odchovu selat, okres Jihlava

Jersín – hala odchovu selat, okres Jihlava

Hala odchovu selat prošla totální rekonstrukcí. Stávající objekt byl za hranici své životnosti. Na základech původní stavby vyrostla nová budova odchovny selat. Naše společnost dodávala a montovala podhled z PUR panelů (plech, PUR, plech) a střešní krytinu z trapézových plechů. Podhled z PUR panelů zaručuje dokonale tepelně izolační vlastnosti,..

Výkrm Tagrea s.r.o., farma Albrechtice nad Vltavou

Výkrm Tagrea s.r.o., farma Albrechtice nad Vltavou

Na této farmě je provozován výkrm brojlerů. Společnost Machstav se zaměřuje na komplexní dodávku služeb vedoucí ke snížení energetické náročnosti chovů – zateplování, energetické poradenství, výroba a montáž vrat speciálně určených pro zemědělské provozy.  Na farmě v Albrechticích nad Vltavou jsme v minulosti provedli tepelně izolační opatření..

SEO optimalizace