Centrum pasivního domu

Divadlo Kouzel Pavla Kožíška Líbeznice u Prahy

Divadlo Kouzel Pavla Kožíška Líbeznice u Prahy

Divadlo známé spoustě malých i velkých milovníků magie kousek za Prahou v obci Líbeznice. Problémem stropu divadla byla nedostatečná výška izolace. Vytopit divadlo v zimních měsících byl celkem problém a náklady na topení byly mimořádně vysoké. Konstrukčně strop divadla umožnil zateplení doplněním vrstvy 20cm minerální čedičové izolace ISOVER Granulate. Strop divadla, vlastně půda slouží zároveň jako sklad rekvizit pro představení pana Kožíška a jedním z jeho požadavků bylo zachovat plně pochozí podlahu, právě z důvodů uskladnění nezbytného kouzelnického nádobíčka. Proto bylo nutné podlahu rozebrat, nainstalovat jak mi říkáme příložky a tím vytvořit vyšší dutinu, do které jsme aplikovali potřebnou výšku izolace.

Postřehy Pavla Kožíška: V současné době není jednoduché najít firmu, která rozumí svému řemeslu. Když jsem řešil zateplení u svého domu, zřejmě kouzlem jsem se dostal k firmě Machstav. Profesionální přístup a kvalitně odvedená práce mě přesvědčila o tom, že tito lidé jsou naprostými machry ve svém oboru. Firmu Machstav doporučuji všem, kteří očekávají kvalitně, rychle a na úrovni odvedenou práci.

Divadlo Kouzel Pavla Kožíška podporuje dětské talenty

Divadlo kouzel Pavla Kožíška oslavilo v roce 2011 již sedmé narozeniny. Pavel Kožíšek kromě bohatého představení nabízí i školičku kouzel pro malé kouzelníky. Divadlo Pavla Kožíška je známé po celém světě znají ho malý i velcí milovníci magie. Divadlo se nachází tři kilometry od Prahy v obci Líbeznice.

Společnost Machstav respektuje přání svých zákazníků

Odborníci ze společnosti Machstav zde izolovali strop, problémem stropu však byla nedostatečná výška izolace. Největší problém nastal vždy v zimě, protože vytopit takto veliké prostory je velmi náročné po finanční stránce. Nedostatečná izolace stropu také zamezuje udržení tepla po delší dobu. Tepelná izolace firmy Machstav je společníkem po celý rok, v zimních měsících izolace zamezuje únikům tepla a v letním období drží v prostorech divadla příjemnou teplotu. Konstrukční řešení stropu divadla umožnilo našim pracovníkům provést tepelnou izolaci stropu doplněním 20cm vrstvy minerální čedičové izolace ISOVER Granulate. Půda divadla sloužila po celou dobu fungování divadla jako sklad rekvizit pro představení pana Kožíška. Přáním pana Kožíška bylo, zachovat v plném rozsahu pochozí vrstvu podlahy, aby bylo i po zateplení stropu možné uchovávat na půdě důležité kouzelnické nádobíčko, přesně tak, jak tomu bylo před izolací stropu. Jak jsme provedli následnou izolaci stropu? Abychom dodrželi přání pana Kožíška, bylo nutné nejprve podlahu rozebrat, poté jsme nainstalovali takzvané příložky a tím jsme získali vyšší dutinu, do které jsme poté mohli aplikovat potřebnou výšku izolace.

Izolace stropů probíhá za plného provozu

Materiál, který jsme použili na izolaci stropu divadla je objemově stálý, nepromokavý a samozřejmě také nehořlavý, kromě těchto úžasných vlastností uživatelům nabízí ještě spoustu dalších výhod. Divadlo kouzel Pavla Kožíška je nejen jedinečná stavba, ale také poskytuje jedinečnou kouzelnickou show pro celou rodinu, bohužel velkou nevýhodou této stavby byla nedostatečná izolace stropu. Provoz divadla byl velmi náročný, jelikož stropem uniká až třicet procent ročních nákladů na vytápění, což při velikosti divadla byla velmi vysoká částka. Tepelná izolace stropu proběhla nejen rychle, ale také bez zbytečných dalších nákladů, protože u foukané izolace Machstav Granulate IS odpadávají náklady na prořez, takže platíte pouze materiál, který opravdu spotřebujeme. Tepelná izolace Machstav Granulate IS je velmi příznivá cenou, která je srovnatelná s cenou konkurenčních materiálů. Při aplikaci foukané izolace Machstav Granulate IS jsme eliminovali vznik tepelných mostů, takže nedochází k žádným tepelným ztrátám. Aplikace izolace probíhala bez zbytečných zásahů do konstrukce stropu a také neomezila chod divadla. Návštěvníci divadla si tak mohli v klidu užívat fascinujícího představení iluzionisty Pavla Kožíška.

Čestné jednání společnosti Machstav

Dnešní doba není jednoduchá, mnoha firmám jde hlavně o zisk a na kvalitu práce až tak nehledí. Pro firmu Machstav jsou přání zákazníka prvořadá, což ocenil i Pavel Kožíšek, který byl profesionalitou naší firmy naprosto okouzlen.

Firma Machstav z pohledu pana Pavla Kožíška

Dlouhou dobu jsem řešil tepelnou izolaci stropu svého divadla, obával jsem se podvodných firem, které se v současné době na trhu vyskytují. Jednoho dne, jsem si nejspíše kouzlem přičaroval firmu Machstav, která naprosto splnila moje očekávání. Izolační práce probíhaly kvalitně, rychle a bez zbytečných odkladů. Na společnosti Machstav oceňuji také, že jejich skvělé služby mohou využít všichni zákazníci po celé České Republice. Machstav jsou Machři, kteří přesně vědí, co dělají a jak provést tepelnou izolaci aby vydržela po mnoho let. Odborníky z firmy Machstav mohu bez výhrad doporučit.

Strop divadla při realizaci opravy zateplení
Strop divadla při opravy izolace
Strop divadla po aplikaci foukané izolace
SEO optimalizace