Centrum pasivního domu

Průmysl

Průmyslové haly slouží převážně k výrobě či skladování. Tepelná izolace těchto objektů nebyla v dřívější době nutností, protože ceny energií nebyly tak vysoké jako v současné době. Pokud chcete výrazně snížit náklady na provoz průmyslových hal, bez kvalitní izolace se rozhodně neobejdete. Po zateplení ušetříte minimálně třicet procent z ročních nákladů. Nejvhodnějším materiálem pro zateplení průmyslových hal je materiál Machstav Granulate IS, který vyvinula firma Machstav ve spolupráci. Materiál vyvinuli lidé z oboru, kteří přesně vědí, jak má správná izolace domu fungovat. Materiál Machstav Granulate IS tak získal vlastnosti jako nehořlavost, voděodolnost a objemovou stálost bez vzniku tepelných mostů takže funguje naprosto perfektně po mnoho let. Rozhodli jste bojovat proti cenám energií zateplením průmyslového objektu? Pak neváhejte a sjednejte si službu posouzení objektu, kde náš technik nalezne nejdokonalejší řešení tepelné izolace také pro Váš objekt.

Hlavní přednosti zateplení
  • Dokonale tepelně chrání a zabraňuje únikům tepla
  • Materiál je nehořlavý a šetří Vaší peněženku
  • Vysoká úspora i míra návratnosti - 5 let
  • Jenoduchá instalce, bez zbytečného nepořádku či omezení chodu např. domácnosti
Kontaktujte nás

Serviscentrum Vysočina, Jihlava, okres Jihlava

Serviscentrum Vysočina, Jihlava, okres Jihlava

Společnost zaměřena na prodej a servis nákladních vozů Tatra, Iveco, poskytující nepřeberné množství služeb spojených s prodejem nákladních vozů. Postupně investuje do rekonstrukcí jednotlivých opravárenských hal. V roce 2011 přišla řada na dotyčný objekt, který procházel celkovou rekonstrukcí. Objekt byl vystavěn ve 30.letech 20.století. Jeho zachovalost byla až..

Maloobchodní prodejna Ferona Jihlava, okres Jihlava

Maloobchodní prodejna Ferona Jihlava, okres Jihlava

Společnost Ferona nemá asi cenu moc představovat. Všem je známa – prodejce hutního materiálu. V Jihlavě jsme řešili zateplení stropu maloobchodní prodejny. Jednalo se o přízemní objekt s dvouplášťovou střechou. Ve střešní konstrukci bylo využito dřevěných sbíjených vazníků, na kterých byl ve spodní části ukotven kazetový podhled s minimální vrstvou..

Rehabilitační centrum Jihlava

Rehabilitační centrum Jihlava

Rehabilitační centrum se nachází v Jihlavě, v domě se straší zástavbou. Dům prošel rekonstrukcí včetně zateplení stropních konstrukcí. Vrstva tepelné izolace byla nedostačující, navíc do půdního prostoru prostupovala konstrukce výtahu, která nebyla vůbec zateplená. Tímto prostupem unikalo teplo. Dalším problémem, který majitele trápil, byla častá..

SEO optimalizace